
1) Розкажіть чим ви займались до того, як влаштувалися на роботу у наш департамент Soft Collection?
Ганна:
- Перше місце роботи: 3 роки в кредитному відділі банку "Заводбанк";
- 7 років працювала спочатку оператором, потім старшим зміни в пейджинговій компанії "Євроінформ";
- З 21.04.2008 року улюблений Софт: спочатку оператором і тепер СВ, так і працюю донині, вже 15 років...
2) На вашу думку, чому люди повинні дотримуватися правил?
Ганна:
Без дотримання правил буде хаос, як у масштабних поняттях, так і всередині самої людини. Правила - це порядок, бажаний результат, гармонія.
3) На вашу думку, які якості є важливими для успішної кар'єри?
Ганна:
Любити те, що ти робиш, робити це з душею та любов'ю.

4) Назвіть 3 найважливіші події, які відбулися з вами в нашому КЦ?
Ганна:
Наш КЦ - це одна велика і важлива подія, так зірки співпали і я тут, це велика частина мого життя, це більше ніж 3 події)))) Люблю, ціную і дякую КЦ за знання, досвід і можливість бути частиною команди. Люблю Софт!
5) Які три слова, котрими ваші колеги чи близькі частіше всього вас характеризують?
Ганна:
Можливо скажуть: космос, із любов'ю, попрацюємо)) Так, колеги? Дайте ОС, цікаво дуже влучила чи влучила в точку))))
6) Як ви зазвичай мотивуєте свою групу досягати поставлених цілей та виконувати КPI?
Ганна:
Група з 26-ти З І Р О Ч О К - треба тримати рівень! Згодні?
Така ось мотивація))

7) Як починається ваш робочий день?
Ганна:
Починається робочий день з нашого чату:
- Доброго, попрацюємо!
- Доброго, попрацюємо!
- На сьогодні треба знати:
Хто зі мною працює - знає про що мова) Так, колеги?))
8) Який для вас найкращий час проведення дозвілля: активний відпочинок або вдома за читанням книги або переглядом улюбленого серіала?
Ганна:
Активний) Люблю ходити вулицями рідного міста, парком, набережною та іншими місцями, розглядати навколишній світ: природу, людей, предмети...Раніше частіше виходило проводити час таким чином, зараз уже як є. Подобається подорожувати Україною. Наша країна дуже красива, цікава, сильна і найкраща! Багато ще планів, де хочеться побувати, побачити й помилуватися.
9) Ким ви хотіли стати в дитинстві?
Ганна:
Саджала усіх ведмедиків, звіряток і ляльок по парах, подушки були партами і вела уроки )))
А подорослішала, привабило слово банк, я уявляла себе в ролі співробітника банку ...
Бачите , думки матеріальні)))
10) Продовжіть фразу "Бути супервайзером - означає ...".
Ганна:
Бути поруч)))
![]() |
| Радіонова Тетяна |

Коментарі
Дописати коментар