
Бачуріна Ганна
Добрий день! Мене звати Ганна. Я цілеспрямована, життєрадісна, впевнена в собі, доброзичлива, завжди готова прийти на допомогу близьким та рідним, друзям. У ПриватБанку працюю досить давно, працювала на різних проектах. Робота подобається, іноді важко, клієнти різні, але розумієшь, що ти їм певною мірою допомагаєш їм вийти із заборгованості, вирішити свої фінансові питання, меншими втратами. У моїй роботі є бізнес-мислення, це допомагає більше зрозуміти клієнта. У цій роботі навчилася чути та відчувати людей, тонка грань психології. Дуже люблю свій колектив, багато хто, з ким працювала, вже пішли підкорювати інші простори. З багатьма спілкуюся та підтримую дружні стосунки. Вважаю, що наш колектив це одна велика, дружня та прекрасна родина, яка зветься Soft Collection. ПриватБанк для мене це стабільність у завтрашньому дні. У мене велика сім'я, є дитина, моя найбільша радість у житті, яку я дуже люблю і ціную. А діти це наші квіти, найцінніше, що є у нас у житті. Дуже люблю природу в будь-яких її проявах і будь-яку пору року, бачу для себе у всьому цьому позитив. Природа для мене — джерело натхнення, тепла, радості. Я дуже романтична натура. дуже подобаються історичні фільми та детективи.
Яніцький Віталій

Мене звуть Віталій. Прийшов у Soft Collection за програмою "Приведи Друга". Захоплююсь тим, що мені цікаво в даний момент, тренування у спортзалі, закінчив курси лікувального, класичного, постізометричного масажу. Зараз практикую над знайомими, запису немає, тільки за попереднім дзвінком). Останнім часом читаю книги Джона Грея, подобається література з психології). Люблю проводити час з друзями на природі, велопрогулянки. Пам'ятаю якось їздили на острів, на три дні, компанією, це було незабутнє враження (Робінзона) - квест виживання в дикій природі). Моя юлюблена цитата «Щасливий не той, хто має багато, а той, кому вистачає».

Коментарі
Дописати коментар